Fotograficzna Sekcja Specjalna to Tomek i Marta.

Jesteśmy małżeństwem, które oprócz miłości do siebie – żywi ją również do fotografii. Od kilku lat koncentrujemy się na fotografowaniu ślubów. Widzieliśmy wiele wzruszających momentów, czasem nieplanowanych sytuacji, obserwowaliśmy zachowania i reakcje ludzi. Uwieczniliśmy grubo ponad setkę ślubów i ciągle robimy to z pasją. Kochamy fotografować śluby. Tak, właśnie śluby.

Jeśli nie wiecie czy jesteście do nas przekonani – umówmy się na kawę. Porozmawiamy o tym jak mogłaby wyglądać nasza współpraca. Poznajmy się, zupełnie bez zobowiązań, a jeśli przypadniemy sobie do gustu – podpiszemy umowę i zarezerwujemy dla Was termin.

Decydując się na nas – otrzymujecie pełną dyspozycyjność 1 lub 2 fotografów w dniu wesela oraz podczas pleneru, który organizujemy innego dnia. W dniu wesela jesteśmy z Wami już od przygotowań. Na tym etapie dzielimy się na dwie drużyny. Jedno z nas towarzyszy Panu Młodemu, drugie Pannie Młodej. W zależności od wcześniejszych ustaleń, możemy spotkać się już z samego rana u fryzjera lub kosmetyczki. Staramy się być z Wami od samego początku, aby móc uchwycić ważne, często wzruszające momenty już na etapie przygotowań, starając się nie ingerować w ich przebieg tak, jak to tylko możliwe. Od momentu Waszego spotkania, które na ogół ma miejsce w domu Panny Młodej, działamy już wspólnie, we dwójkę fotografując to, co wydarzy się później aż do oczepin włącznie. W trakcie zabawy weselnej, kiedy tylko zapragniecie, jesteśmy otwarci na zdjęcia grupowe, rodzinne, z gośćmi… Nie stroimy fochów, nie wynosimy alkoholu ;)

Organizację pleneru proponujemy w innym dniu. Ma to swoje plusy i minusy, ale zdecydowanie polecamy przeznaczyć na ten cel jakieś wolne popołudnie. Plener może zająć kilka godzin, co w dniu wesela nie zawsze będzie możliwe. W innym dniu nikt nie będzie patrzył na zegarek, możemy odwiedzić oddalone od siebie lokalizacje, które wcześniej wspólnie ustalimy.

foto@sekcjaspecjalna.pl
519 13 27 49
Tomek